Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018

Πρόγραμμα προπαρασκευαστικών μαθημάτων 2018/19- Απαλλαγές

Απαλλαγές από τα προπαρασκευαστικά μαθήματα.

Απόφαση 1ης Συνέλευσης Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής,

από 11/9/2018

- Το μάθημα «Ποσοτικές Μέθοδοι» πρέπει να το πάρουν όλοι οι φοιτητές πλήρους και μερικής φοίτησης που δεν προέρχονται από Τμήματα Στατιστικής, Πολυτεχνικές Σχολές ή Σχολές Θετικών Επιστημών.

-       Το μάθημα «Εισαγωγή στη Λογιστική» πρέπει να το πάρουν όλοι οι φοιτητές, Πλήρους και Μερικής Φοίτησης,  που δεν προέρχονται από Τμήματα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, και ΟΔΕ του ΟΠΑ, Τραπεζικής και Χρηματοοικονομικής και ΟΔΕ του ΠΑΠΕΙ,  Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής και ΟΔΕ του ΠΑΜΑΚ, και ΤΕΙ Λογιστικής Πειραιά.

-       Το μάθημα «Εισαγωγή στη Χρηματοοικονομική» πρέπει να το πάρουν όλοι οι φοιτητές, Πλήρους και Μερικής Φοίτησης,  που δεν προέρχονται από Τμήματα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, ΟΔΕ του ΟΠΑ, του ΠΑΠΕΙ και του ΠΑΜΑΚ, Τραπεζικής και Χρηματοοικονομικής, Οικονομικής Επιστήμης και Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών.

•    Παρακαλώ δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα στο συνημμένο αρχείο.

Ημ/νια Δημοσίευσης: 7/9/2018 2:53:15 μμ

attachementAttachement