Εταιρική παρουσίαση Deloitte 26/3

Το ΠΜΣ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής διοργανώνει

για τους φοιτητές/πρόσφατους αποφοίτους του

Εταιρική Παρουσίαση

από την DELOITTE

τη Δευτέρα 26 Μαρτίου 2018 και ώρα 18.00

στην αίθουσα 601, 6ος όροφος, Ευελπίδων 47Α και Λευκάδος 33.

Θα γίνει παρουσίαση στους τομείς στους οποίους δραστηριοποιείται η εταιρεία, και θα συζητηθούν προοπτικές απασχόλησης σε αυτήν.

(Παρακαλείσθε να έχετε μαζί σας πρόσφατο βιογραφικό σημείωμα.)

Οι ομιλητές που θα παρευρεθούν είναι οι κάτωθι:

·         Μαρία Τρακάδη – Tax Managing Partner

·         Ανάλια Κόκκορης – Audit Partner, Head of HR